Kontakt

God interiørarkitektur handler om å skape opplevelser og utløse følelser. Det handler ikke om dekorasjon.

Er du nysgjerrig på hva Monn kan gjøre for ditt prosjekt eller din virksomhet, vennligst ta kontakt med oss.

Inquiries & opportunities

Karl Johans gate 16

0154 Oslo

kontakt@monn.no

+47 459 11 251

Presse og foredrag

presse@monn.no

Karriere

jobb@monn.no

Mennesker

Trond Ramsøskar

Interior Architect MNIL | Partner

trond@monn.no +47 924 41 305

Helle Fossberg

CEO

helle@monn.no +47 920 55 600

Vilde Wammer

Marketing Coordinator

vilde.w@monn.no +47 913 20 275

Camilla Bentzen

Interior Architect MNIL | Creative Director

camilla@monn.no +47 995 50 001

Birgitte Breimo

Interior Architect MNIL

birgitte@monn.no +47 951 39 084

Murad Khan

Interior Architect MNIL

murad@monn.no +47 900 38 650
portrett+justyna

Justyna Tosiek

Interior Architect

justyna@monn.no +47 980 94 782

Ronja Jansrud

Interior Architect

ronja@monn.no +47 480 40 608

Ida Kjærvik

Interior Architect

ida.k@monn.no +47 994 14 698

Vilde S. Crowhurst Schirmer

Interior Architect

vilde.s@monn.no +47 921 21 445

Dori Denke

Interior Architect

dori@monn.no +47 416 09 190

Jan-Mikael Modig

Interior Architect

mikael@monn.no +47 934 80 371

Nicole Emblem

Interior Architect

nicole@monn.no +47 92 81 59 00

Emilie M. Moestue

Interior Architect

emilie@monn.no +47 913 67 019

Ania Pawlowska

Interior Architect

ania@monn.no +47 967 50 505

Nora Haggren

Interior Architect

nora@monn.no +47 476 00 673

Caroline Rosberg

Interior Architect

caroline@monn.no +47 404 94 256

Ida Christine Nilsen

Interior Architect

ida.n@monn.no +47 928 91 839

Kristin Skogheim

Interior Architect

kristin@monn.no +47 913 72 218

Anniken Hertzenberg

Interior Architect

anniken@monn.no +47 90 83 82 33

Sindre Carolin

Interior Architect

sindre@monn.no +47 924 47 352

Thea Hjertholm

Interior Architect

thea@monn.no +47 938 24 876

Tone Sannum

Interior Architect

tone@monn.no +47 922 96 551